Вила Reall Apartmani се наоѓа на 200м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката по која од црквата се спуштате кон плажа (види мапа). Вилата располага со студија и апартмани на 1 ви кат како и мезонети на 2 кат кои што се состојат од софа на извлекување + брачен кревет на 2 кат ( во галеријата)  Во нејзина близина е пешачката улица каде што има многубројни ресторани, кафетерии, бич барови, продавници за сувенири итн.

При резервација се уплаќа аванс од 30% од вредноста на аранжманот а остатокот по потврдувањето на резервацијата, и тоа најдоцна до 15 дена пред реализацијата на аранжманот.

Цените се изразени по студио за 7 ноќевања без попуст во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1еур=61,8мкд

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, истите се резервираат со 50% аконтација.

GPS Координати: 40°00’55.4″N 23°31’43.3″E

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

РЕАЛ АПАРТМАНИ – ПОЛИХРОНО
ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. 1/2  (студио за 2 лица) 1/3+1  (студио за 4 лица)  мезонет 1/3+1 (едноспален апартман) Промо цени на кој не следува попуст
19.05-26.05.19 7 69 79 89 Промо цена
26.05-02.06.19 7 89 109 119 Промо цена
02.06-09.06.19 7 129 159 169
09.06-16.06.19 7 189 239 249
16.06-23.06.19 7 259 319 329
23.06-30.06.19 7 309 329 339
30.06-07.07.19 7 329 369 379
07.07-14.07.19 7 369 429 439
14.07-21.07.19 7 399 469 489
21.07-28.07.19 7 399 469 489
28.07-04.08.19 7 399 469 489
04.08-11.08.19 7 399 469 489
11.08-18.08.19 7 399 469 489
18.08-25.08.19 7 389 409 419
25.08-01.09.19 7 349 369 379
01.09-08.09.19 7 259 279 289
08.09-15.09.19 7 209 229 239
15.09-22.09.19 7 159 169 179 Промо цена

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА “БАЛКАН НЕТ“.

АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ  – со доплата :

 • 03:15 h Прилеп (бензинска Салида) -Трансфер до Битола 30€
 • 04:00 h Битола (Пред спортска Сала) 30€по лице
 • 15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола 35€по лице
 • 02:45 h Кичево (бензинска Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола 35€по лице
 • 02:30 h Охрид (бензинска Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола 35€по лице
 • 15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола 30€по лице
 • 03:40 h Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес 40€по лице
 • 04:00 h Скопје (Дрводекор) 35€по лице
 • 04:30 h Велес (бензинска мотел Македонија) 35€по лице
 • 05:00 h Неготино (бензинска Неготино) 35€по лице
 • 05:00 h Струмица (бензинска Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово 40€по лице
 • 05:40 h Удово (бензинска Удово) 35€по лице
 • 06:00 h Граничен премин (бензинска Шимов) 35€по лице

Попусти и доплати за деца

 • Деца од 2 до 11,99 години: 10€ попуст од редовната цена, 15€ од Битола и Прилеп
  Деца до 1,99 години – Бесплатно
  Возрасно лица над 63 год – попуст од 10€
Балкан Нет Balkan Net Leto Лето Албанија