Вила ANEMOHADI – Сивири

-15% попуст за резервација и уплата  100% до 28.02.2019
-10% попуст за резервација и уплата  100% до 31.03.2019

Вилата е лоцирана на  90 м од плажа  и 50 метри од центарот на Сивири. Вилата располага со 1/2+2 апартмани кои се состојат од 2 одделни соби, спална соба со брачен кревет  и кауч на раскопување во дневната  соба. Сите апартмани имаат  сопствена  тераса,комплетно опремена  кујна, ТВ и клима уред

 Клима уредот е вклучен во цената , менување постелнина  1 пат во текот на престојот

Цените се изразени за НАЕМ на 7 ноќевања

ВИЛА АНЕМОХАДИ – СИВИРИ
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
период ноќевања Апп со 1 спална 1/2+2 Коментар
18.05-25.05.2019 7 * 79€ Промо
25.05-01.06.2019 7 *119 € Промо
01.06-08.06.2019 7 *139 € Промо
08.06-15.06.2019 7 *169 € Промо
15.06-22.06.2019 7 199 €
22.06-29.06.2019 7 239 €
29.06-06.07.2019 7 339 €
06.07-13.07.2019 7 379 €
13.07-20.07.2019 7 429 €
20.07-27.07.2019 7 449 €
 27.07-03.08.2019 7 469 €
 03.08-10.08.2019 7 469 €
 10.08-17.08.2019 7 469 €
 17.08-24.08.2019 7 449 €
 24.08-31.08.2019 7 429 €
 31.08-07.09.2019 7 329 €
 07.09-14.09.2019 7 * 199€ Промо
 14.09-21.09.2019 7 *159 € Промо
 21.09-28.09.2019 7 *119 € Промо


Цените се во €, се плаќа во денари 1€ = 61,8 денари.
На промо цените и за рана резервација НЕ следува попуст

Во цената Е вклучено:

-7 ноќевања,
-Користење клима уред,
-Користење безжичен интернет

                    Во цената НЕ Е вклучено:
-Превоз,

-Патничко осигурување,
-Такса 0,50 центи на ден за соба се плаќа во објектот

 ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА “БАЛКАН НЕТ“.

Aвтобуски превоз со доплата

Време на поаѓање и цена за превоз:

 • 03:40 h Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес  40€ по лице
 • 04:00 h Скопје (Дрводекор) 35€ по лице
 • 04:30 h Велес (бензинска мотел Македонија) 35€ по лице
 • 05:00 h Неготино (бензинска Неготино)  35€ по лице
 • 05:00 h Струмица (бензинска Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово 40€ по лице
 • 05:40 h Удово (бензинска Удово)  35€ по лице
 • 06:00 h Граничен премин (бензинска Шимов)  35€ по лице
 •  04:00 h Битола (Пред спортска Сала)  35€ по лице
 • 03:15 h Прилеп (бензинска Салида) -Трансфер до Битола 30€
 • 02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола  35€ по лице
 • 02:45 h Кичево (бензинска Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола  35€ по лице
 • 02:30 h Охрид (бензинска Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола  35€ по лице
 • 03.15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола  30€ по лице

Попуст за деца:

 • Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10€ од редовната цена
 • Деца до 1,99 години бесплатно
Балкан Нет Balkan Net Leto Лето Албанија