Студиа Џорџ – Нидри Б кат – во самиот центар на местото, 100 метри од плажа, на само 20 метра многуте таверни и шеталиштето,  прикладни места за паркирање во близина. Студијата се опремени со мали кујни, тоалет, ТВ, клима со доплата од 5еур на лице место, тераси. Студијата се со традиционален дизајн, со различна големина  и симпатично мало дворче.

Опис на соби: Соба бр.3 приземје, 2 единечни споени кревети. Соба бр.7 приземје, едно дупло легло, Соба бр.5 на 1ви спрат, едно дупло легло и едно единечно. Соба бр.1 приземје, едно дупло легло и едно единечно, Соба бр.8 на 1ви спрат, еден дупли кревет. Соба бр. 4 приземје, 2 единечни споени легла, Соба бр.6 на 1ви спрат, две еднинечни споени легла

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

На ПРОМО цените не следува попуст  и попуст за 2 последователни термини.

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

ВИЛА ЏОРЏ – НИДРИ -ЛЕФКАДА
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ТЕРМИН Ноќ. 1/2 студио 1/3 Студио КОМЕНТАР
22.05.-29.05.2019 7 49 59 ПРОМО ЦЕНИ
29.05.-05.06.2019 7 59 69 ПРОМО ЦЕНИ
05.06.-12.06.2019 7 89 99 ПРОМО ЦЕНИ
12.06.-19.06.2019 7 139 159
19.06.-26.06.2019 7 199 209
26.06.-03.07.2019 7 259 279
03.07.-10.07.2019 7 299 309
10.07.-17.07.2019 7 339 359
17.07.-24.07.2019 7 369 389
24.07.-31.07.2019 7 369 389
31.07.-07.08.2019 7 369 389
07.08.-14.08.2019 7 369 389
14.08.-21.08.2019 7 339 359
21.08.-28.08.2019 7 309 329
28.08.-04.09.2019 7 259 279
04.09.-11.09.2019 7 179 199
11.09.-18.09.2019 7 89 99 ПРОМО ЦЕНИ
18.09.-25.09.2019 7 49 59 ПРОМО ЦЕНИ
25.09.-02.10.2019 7 49 59 ПРОМО ЦЕНИ

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз.

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ:

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -45€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -45€ по лице

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Битола-Автобуска станица Транскоп – на перон-40€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -45€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -45€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и Прилеп, 10еур од Скопје

– Деца до 1,99 години бесплатно

-Возрасно лице над 63год – 10еур попуст

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

*За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст
*Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
*Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
*Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
*Важат Општите услови на СКТМ и ТА “БАЛКАН НЕТ“

Време на поаѓање:

01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола

01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола

12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола

02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола

03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
04:00 h Битола (Автобуска станица Транскоп на перон)

03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола

02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)

02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансвер до Битола

02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

Балкан Нет Balkan Net Leto Лето Албанија