Сместувањето е во центарот на градот на само 250м од плажа  

ВИЛА СКАУТ 

ВИЛА   СКАУТ располага со двокреветни, трокреветни соби и четворокреветни апартмани. Секоја соба има клима , тоалет, фрижидер, тераса. Користењето на клима уредот е вклучено во цената.

Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност).

– 10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.03.2019

ВИЛА СКАУТ
14.06-23.06.2019 240
23.06-02.07.2019 240
02.07-11.07.2019 240
11.07-20.07.2019 250
20.07-29.07.2019 250
29.07-07.08.2019 250
07.08-16.08.2019 250
16.08-25.08.2019 240
25.08-03.09.2019 220
03.09-12.09.2019 200


   * Цените се изразени во евра и се однесуваат  на ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ

     (9 полни пансиони со вклучен превоз).

– Прво дете   до 13.99 год. ПОПУСТ 50% од цената на аранжманот.
– Второ  дете до 13.99 год. – ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).
Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)
– Дете до  5 год. кое не користи кревет – ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра).
* Намалување за патување со сопствен превоз – 20 евра.
* Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.
* Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на самото место.
Цените се изразени во евра за уплата во денарска  противвредност  ( 1 евро = 62ден.).

Поаѓање за Црна Гора
Прилеп (стара автобуска) – 02.00 часот
Кавадарци 03.00 часот (пумпата кај Росоман)
Велес (пумпа Макпетрол, спроти мотел Македонија) 04.00 часот

-Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
-Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

Балкан Нет Balkan Net Leto Лето Албанија