ВИЛА МЕРИ – ПОЛИХРОНО
ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. 1/2 Студио 1/3 Студио 1/4 Апп Промо цени на кој не следува попуст
19.05-26.05.19 7 69 79 89 Промо цени
26.05-02.06.19 7 89 99 119 Промо цени
02.06-09.06.19 7 149 159 179
09.06-16.06.19 7 199 239 269
16.06-23.06.19 7 279 319 359
23.06-30.06.19 7 309 349 389
30.06-07.07.19 7 319 369 399
07.07-14.07.19 7 339 389 429
14.07-21.07.19 7 359 399 439
21.07-28.07.19 7 369 399 449
28.07-04.08.19 7 369 399 449
04.08-11.08.19 7 369 399 449
11.08-18.08.19 7 369 399 449
18.08-25.08.19 7 279 319 349
25.08-01.09.19 7 239 279 309
01.09-08.09.19 7 189 209 249
08.09-15.09.19 7 109 129 159
15.09-22.09.19 7 89 99 119 Промо цени
22.09-29.09.19 7 59 69 89 Промо цени

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА “БАЛКАН НЕТ“.

АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ  – со доплата :

 • 03:15 h Прилеп (бензинска Салида) -Трансфер до Битола 30€
 • 04:00 h Битола (Пред спортска Сала) 30€по лице
 • 15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола 35€по лице
 • 02:45 h Кичево (бензинска Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола 35€по лице
 • 02:30 h Охрид (бензинска Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола 35€по лице
 • 15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола 30€по лице
 • 03:40 h Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес 40€по лице
 • 04:00 h Скопје (Дрводекор) 35€по лице
 • 04:30 h Велес (бензинска мотел Македонија) 35€по лице
 • 05:00 h Неготино (бензинска Неготино) 35€по лице
 • 05:00 h Струмица (бензинска Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово 40€по лице
 • 05:40 h Удово (бензинска Удово) 35€по лице
 • 06:00 h Граничен премин (бензинска Шимов) 35€по лице

Попусти и доплати за деца

 • Деца од 2 до 11,99 години: 10€ попуст од редовната цена, 15€ од Битола и Прилеп
  Деца до 1,99 години – Бесплатно
  Возрасно лица над 63 год – попуст од 10€
Балкан Нет Balkan Net Leto Лето Албанија